Завантаження…

Про нас

BABY TEAM – це яскрава торгівельна марка, яка пропонує широкий асортимент продукції для догляду та розвитку дитини від народження до 3 років. Основна ідея – це безпека та найвища якість за помірну ціну.

Команда BABY TEAM досягла найкращих світових показників з безпеки та якості продукції завдяки надзвичайній любові до дітей, великому професійному досвіду у роботі з дитячими товарами та ретельно відібраним світовим виробникам високоякісної продукції.

Нагороди

«ХІТ. Найкраще для малюка» по версії журнала «Твой Малыш».

Вібруюча іграшка-підвіска зі звуковим ефектом для дітей від народження. При розтягуванні іграшка сміється та вібрує, що стимулює дитину до взаємодії з нею в очікуванні відповідної реакції. Іграшка допомагає у розвитку моторики та координації рухів, фокусуванню слуху та уваги. Легко кріпиться за допомогою кільця. В асортименті 4 іграшки різних кольорів у формі звірят.

Безпека

Продукція BABY TEAM® абсолютно безпечна. Разом з дотриманням норм українського законодавства, щодо дитячих товарів, вся продукція BABY TEAM відповідає найвищим стандартам безпеки США і країн ЄС. Не містять фталевого ефіру, свинцю, кадмію, хрому, ртуті та інших токсичних речовин.

Товари тижня